Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Синевирка-куховарка про зустріч з Жаном Рено: йому сподобались банош та деруни


Високе реноме Синевирського озера насамперед доводять масові туристичні походи до нього. Вагому репутацію святині Карпат засвідчили цьогоріч і кіношники.
Вагому репутацію святині Карпат засвідчили цьогоріч і кіношники. Морське око стало знімальним майданчиком українсько-французької стрічки «Останній крок»,пише Дзеркало Закарпаття.

Кіношна братія забронювала собі місця на комфортабельній турбазі, добиратися до кіномайданчика, де знаходилася головна декорація – дерев’яний будиночок на березі озера, – було всього кілометр. У цей час тут стояв сніг чималої товщини, та й морозець добряче пощипував. Як зачули люди про прибуття кумирів, то з усіх кінців їх почали атакувати. Журналісти ганялися за інтерв’ю, прихильники примчали на фотосесії та за автографами. Довелося відмовляти охоронцям артиста у селфі непроханим візитерам. Жан Рено у цей момент був повністю занурений у типаж свого героя.

Синевирка Василина Маркович – куховарка, на цій турбазі вже 8 років. Саме їй випала честь годувати Жана Рено.

«Це надзвичайно добра, приємна людина», – каже 53-річна жінка.

І сипле компліменти на адресу артиста. Невибагливий у харчуванні, не запримічала, щоб заглядав у чарку зі спиртним, чемний і життєрадісний. Через кіношників довелося змінити розпорядок робочого дня обслуговуючому персоналу – вже о 6-й були на ногах і готували їжу, бо зйомки проходили вдосвіта. З-поміж місцевих страв Жану Рено особливо були до вподоби банош та деруни, які на верховинській говірці називають кийзликами. А серед зарубіжних – італійські спагеті, піца… Відзначався пунктуальністю – приходив снідати, обідати, вечеряти, коли страви були гарячими. Через офіціантку Василина поцікавилася враженнями від її страв: артист жестом показав, що задоволений.

Хоч актор був завантажений і втомлений, бо робота проходила в інтенсивному ритмі, каже синевирка, проте жодного разу не бачила його похмурим. І проблем із фото на пам’ять не виникло. Сам Жан Рено захотів зазнімкуватися з ввічливою жінкою, котра для нього смажила, варила, пекла. Аж кілька разів клацав фотоапарат, коли позували в обнімку. Василина шкодує, що не знала ні французької, ні англійської, аби поспілкуватися з поважним чоловіком.




Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.