Головна > Закарпаття / Суспільство > Угорщина передала Закарпаттю понад 10 тисяч доз комбінованої вакцини «Тетраксим» (ФОТО)

Угорщина передала Закарпаттю понад 10 тисяч доз комбінованої вакцини «Тетраксим» (ФОТО)


8-11-2018, 20:41. Розмістив: redaktor
Угорщина надала Закарпаттю як гуманітарну допомогу 10 тисяч 377 доз комбінованої вакцини «Тетраксим» від кашлюка, дифтерії, правця та поліомієліту.
Церемонія передачі відбулася в Міжнародному пункті пропуску «Тиса» за участі голови облдержадміністрації Геннадія Москаля, першого заступника голови облради Йосипа Борто, генерального консула Генконсульства Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайли та Уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці Саболч-Сатмар-Березької області та Закарпатської області, а також за координацію програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського регіону Іштвана Грежі.
Це не перша медична гуманітарна допомога Угорщини Закарпаттю. Тільки в 2018 році область отримала двома траншами 23 тисячі доз комбінованої вакцини «Пентаксим». Теперішньої партії «Тетраксиму» вистачить приблизно на 4 – 5 місяців для проведення первинного вакцинального комплексу.
-2-2-1279x720
Vaktsyna-1-2-1279x720


Повернутися назад