Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті діють недобросовісні правоохоронці, які за допомогою алкотестерів обманюють водіїв, — соцмережі (+ФОТО)

Про таке у соціальній мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст із Виноградова Сергій Волошин. За його словами, відповідні звернення надходять від громадян невперше. Судячи з допису, йдеться про Виноградівський район.

Далі — мовою оригіналу.

«Вже неодноразово до мене звертаються громадяне, які повідомляють, що на території Виноградівського району, діють недобросовісні правоохоронці, які дають водіям дихати в їхній «ДРАГЕР», який одразу показує мінімум 0.4 проміле, хоча люди 100% не вживали спиртне!!!

Дану процедуру правоохоронці проводять без свідків, а після результатів «ДРАГЕРА», психологічно давлять на водіїв, які за нескладання протоколу, платять гроші!!! Одиниці обурюються і вимагають освідчення в лікарні, але правоохоронці відмовляють водіям і пропонують самим поїхати до лікарні і привезти їм АКТ, що водій тверезий!!! Звісно водія ніхто в лікарні без направдення не освідчує і водій починає кіпішувати, тоді такого водія відпускають!, але не Всі наважуються на такий протест, тому я раджу, одразу фіксувати такі дії правоохоронців та повідомляти громадськість, а якщо Ви боїтесь, то можете скидувати інформацію та докази мені, які я викладу!!! Не треба боятись і головне не давайте «ДОЛЛАРИ»!!!, якщо Ви праві, то Вас ніхто не притягне до відповідальності!!!», — пише Сергій Волошин.


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.