Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Найкрасивішою "Міс здоров’я" УжНУ стала Владислава Коньовшій

Звання першої віце-міс дісталося Аліні Іванюк, другої – Надії Спасюк.

Свята на факультеті здоров’я та фізичного виховання УжНУ традиційно відбуваються в затишній, родинній атмосфері. Не винятком став і День першокурсника – 2018, який влаштували у великому залі ректорату 29 листопада.

Після урочистої присяги першокурсників на сцену вийшли учасниці конкурсу, які протягом вечора боролися за звання найкращої. Продовжили свято знайомством із поважним журі, у складі якого – Іван Кошеля, Іван Миронюк, Вікторія Розлуцька, Марина Легач, Андрій Садовичко, Ангеліна Олексій.

Відтак перейшли до знайомства з конкурсантками. Під час першого виходу претендентки на титул мали себе представити.

Другий вихід був присвячений спорту, під час якого учасниці продемонстрували свою фізичну підготовку. Не оминули й інтелектуального конкурсу: дівчата впевнено відповідали на каверзні питання ведучого, доводячи, що вони не лише красиві, а й розумні.

Розважали публіку в перервах між появами міс КВН-команди – факультету здоров’я і ФВ,  економічного факультету «Ва-Банк», танцювальна студія «Шовкова Косиця», чирлідерки УжНУ. Виступи «розряджали» атмосферу конкурсу, бо ж хвилювання за учасниць було неабияким.

Останній вихід – у вечірніх сукнях – підкреслив жіночність дівчат, додавши журі труднощів у виборі фаворитки.

Проте переможець повинен бути в кожному конкурсі. Отож цьогоріч титул «Міс ФЗФВ» здобула Владислава Коньовшій і отримала путівку на відпочинок у санаторії «Карпати» на 10 днів. Звання першої віце-міс завоювала Аліна Іванюк, другої – Надія Спасюк. Не залишилися без уваги й інші учасниці – отримали подарунки від очільника факультету.

Тетяна Голяк та Яна Бурдун, студентки відділення журналістики УжНУ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.