Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

До уваги закарпатців: збільшили податки для закордонних посилок – скільки доведеться платити

В Україні затвердили зміни до Податкового кодексу, згідно з якими отримані з-за кордону посилки будуть обкладатися податком, якщо їх вартість вище 100 євро.
Вже з про наступного року українці повинні будуть платити ПДВ за посилки, дорожче 100 євро (зараз – 150 євро). Цю норму мають намір вводити з перехідним періодом: з 1 січня по 30 червня 2019 року – для товарів сумарною вартістю в еквіваленті понад €150, після закінчення цього терміну – €100. Про це повідомляє Obozrevatel.

Водночас зазначено, що відбуватиметься це таким чином: якщо ви купили, наприклад, на eBay, куртку вартістю 200 євро, перед тим, як отримати її, доведеться заплатити податки і прийти на пошту з квитанцією. В даному випадку податок складе 40 євро (20% від вартості).

Відзначається, що таким чином народні депутати запропонували боротися з продавцями в інтернет-магазинах, які спеціально дроблять свої замовлення, щоб не платити податок. Але рішення стосуватиметься і простих українців, які багато витрачають в мережі.

Також зауважується, що нововведення прийняли для “стабілізації бюджету”. Додаткові доходи від такого кроку заклали в дохідну частину державного бюджету на 2019 рік.

Коментарі

  • Palkan771 palkan
Ото уроды шо гроши кончилися
27 листопада 2018 08:01
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.