Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Понад 50 видів голубців пропонували на фестивалі у Великому Бичкові (відео)

У Великому Бичкові у цю неділю, 5 серпня, відзначили 645-ту річницю із дня заснування селища та провели гастрономічний фестиваль «Бичківські голубці».

Фестиваль проводять раз на 2 роки, у 2018 для гостей свята так масово голубці готують вже вчетверте. Під час офіційного відкриття місцевих мешканців нагородили за вагомі внески у розвиток селища, вітання передали і від імені народного депутата України Василя Петьовки.

Господині, які готували голубці для фестивалю, розповідають, справу цю дуже люблять, а для гостей представили більше 50 видів: класичні голубці, з шкварками, грибами, весільні, у хроновому та виноградному листях, голубці з чорносливом, з локшиною, морквою по-корейськи та навіть солодкі. Дегустація голубців для всіх була безкоштовною. Учасники фестивалю кажуть, основна мета – нагодувати гостей.

Гості фесту розповідають: захід їх приємно вразив та здивував, раніше і гадки не мали, що голубці можна приготувати із більше ніж півсотнею видів начинок. Відтак планують повертатися сюди на кожен фестиваль, адже у Великому Бичкові можна смачно поїсти і познайомитися із українськими традиціями.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.