Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У потязі Київ-Ужгород незабаром можна буде замовити повноціннне харчування з меню (+ФОТО)


За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак.
Про це повідомив в.о. керівника «Укрзализниці» Євген Кравцов.
За його словами, «Замість борщу поки гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава… За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак. Меню додаю, ціни демократичні. Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню. Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе».
При цьому, Є Кравцов додав, що меню залежатиме від сезонності, крім того, в «Укрзалізниці» планують ще додати і українських страв.
«Асортимент відповідає найвищим стандартам, а упаковка буде підлягати повторній переробці. Поки пасажирам будемо видавати спеціальний запитальник, в якому чекаємо ваші об‘єктивні відповіді про новий сервіс», — підсумував Є. Кравцов.
3-60
2-60
4-86-56
5-29
1-86
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.