Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті на одного «офіційного» працівника припадає 6 непрацюючих


Один штатний співробітник, який платить податки та робить відрахування до пенсійного фонду, в середньому «годує» чотирьох непрацюючих українців. Про це свідчать дані Держстату.

УМОВНІСТЬ. За офіційними даними, у країні налічується 7,7 млн штатних працівників. Фактично ж працездатне населення складає близько 18 млн. Із них 1,7 млн – безробітні, ще кілька мільйонів працюють за кордоном. Крім того, частина населення є підприємцями або ж працює без офіційного оформлення. Таким чином, статистика враховує лише половину всіх працюючих українців.

ПРОПОРЦІЇ. В цілому по Україні на одного «офіційного» працівника припадає четверо непрацюючих – дорослих, дітей і пенсіонерів.

АНТИРЕКОРД належить Буковині, де співвідношення становить 1:7. Близькі показники (1:6 і більше) мають Закарпаття, Прикарпаття та Тернопільщина. Трохи краща ситуація в Херсонській, Рівненській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Це аграрні регіони з великою часткою безробітних і самозайнятих.

НАЙКРАЩЕ співвідношення (1:1,5) відзначено в Києві. При цьому слід враховувати, що в столиці зайнято багато жителів інших регіонів.




Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.