Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Перші леді України та Угорщини проведуть благодійну акцію на Закарпатті


Йдеться про збір допомоги для новоствореного Центру медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла у закарпатському селі Ратівці, що в Ужгородському районі.


У рамках цієї акції цього понеділка в Будапешті стартував 500-кілометровий благодійний забіг. Акція проходить під Головним патронатом д-р Герцег Аніти, дружини Президента Угорщини, до котрої для зустрічі на фініші учасників забігу приєднається пані Марина Порошенко, дружина Президента України.

Цієї п’ятниці, 8 червня, забіг прибуває на угорсько-український кордон у місто Загонь, після перетину кордону долає останні 30 км дистанції до ратівецького дитячого будинку ім. Святого Михайла.

На території цього католицького дитячого будинку сімейного типу нещодавно збудовано Центр медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла, в якому розвиватимуть закарпатських дітей-сиріт.

Саме в п’ятницю, 8 червня дружини президентів України та Угорщини візьмуть участь в урочистостях, у рамках яких відбудеться відкриття та освячення Центру медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла.

Більше того, перші леді 2-х країн дадуть спільну прес-конферецію, повідомили Mukachevo.net у Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.