Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В мережі оприлюднили шокуючі фото занедбаного термального басейну у Мукачеві (ФОТО

Басейн не працює вже кілька років поспіль. Мукачівець показав що перетворилась цілюща купальня, до якої приїздили на оздоровлення з різних куточків України.
Йдеться про басейн ДЮСШ – місце де з перших днів літа щороку оздоровлювалися не тільки Закарпатці, але й жителі інших областей України.

Через демократичні ціни там могли відпочивати та оздоровлюватись практично усі категорії населення. Аналогів тутешній воді існує дуже мало – це місцева хлоридна кальцієво-натрієва надзвичайно мінералізована вода.

Басейн з термальними водами закрили нібито через тріщину в чаші.

Фото та відео того, як виглядає згаданий басейн наразі в спільноті Мукачево.Так у соцмережі Фейсбук оприлюднив користувач Сергій Носалюк.

“Недавно я пройшовся в черговий раз територією стадіону. Зазирнув за паркан басейну. Глухо. Кінь не валявся. Поговорив з адміністрацією ДЮСШ. Вроді, якби, вже би, мали би…. Але поки що ні! Поцікавився долею турнікету. Кажуть, що тоді були встановили, але не пропрацював він жодного дня по об’єктивній причині, саме в той час, як мали бути оголошені святкування з приводу відкриття турнікету, в басейні з’явилась тріщина і вся вода тю-тю. Брешуть, поді. А хіба їх провіриш?!”, – йдеться у дописі до публікації.


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.