Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Фестиваль «Гуцульська паска» відбувся у Білині, що на Рахівщині

Різноманіття гуцульської вишивки,кухні , народних інструментів та виступи зірок української естради – не залишили байдужими нікого з гостей. Розпочалося свято з традиційної святкової ходи. Жителів Білина привітали керівники району, голови багатьох сіл і селищ Рахівщини. 

Підтримав проведення свята і народний депутат України Василь Петьовка. Від його імені жителів села нагородили за внесок у розвиток населеного пункту. Не залишилися без нагород також учасники бойових дій та АТО. Розважали присутніх колективи та учасники художньої самодіяльності. Уже третій рік поспіль у Білині гуляють на святі Гуцульської паски. Туристи тішаться, а місцеві жителі кажуть – закарпатські народні гуляння приваблюють усе більше гостей.

Фестиваль «Гуцульська паска» відбувся у Білині, що на Рахівщині


Справжню Гуцульську паску представили на експозиції у місцевому будинку культури. Рум’яна, пухка,з візерунками…та практично з усіх населених пунктів Рахівщини. Люди кажуть, їм цікаво, бо традиції святкування пасхи на Закарпатті суттєво відрізняються від тих, що в інших регіонах країни. До того ж так як у нас, ніде не вміють веселитися.А далі були розваги – запальні ритми не залишали байдужими нікого. Люди відпочивали та насолоджувалися гулянням у гуцульських звичаях. 

Свято пройшло за підтримки місцевих органів влади, підприємців та народного депутата України Василя Петьовки.Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.