Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Школяра із Тячівщини, якого підозрюють у вбивстві товариша, направили до психлікарні


З метою проведення експертного дослідження, підозрюваний направляється до спеціалізованого медичного закладу на строк не більше двох місяців.
Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду надано дозвіл на направлення неповнолітнього підозрюваного до психіатричної лікарні для проведення стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи.

З метою проведення даного експертного дослідження, 14-річний правопорушник направляється до спеціалізованого медичного закладу на строк не більше двох місяців.

Як уже повідомлялось раніше, трагедія сталась у селі Нижня Апша 14 березня. Тоді через сварку один з підлітків наніс іншому ножові поранення, в результаті чого той помер, інформувала Прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Прокуратура Закарпатської області 10 квітня оскаржила до апеляційного суду Закарпатської області рішення суду першої інстанції, яким 14-річному школяру, що підозрюється у вбивстві 15-річного хлопця, змінено запобіжний вигляді тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.