Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Києві закарпатські шовдарі продають по 950 гривень за кілограм


Шовдар – король закарпатського столу. Без нього багато родин наших земляків навіть не можуть уявити собі Великдень. Хоча насправді Пасха не має абсолютно нічого спільного не те що з шовдаром, а з м’ясом взагалі. Утім такі тонкощі мало кого цікавлять. На свята в нас головне ситно і смачно наїстися та щедро почастувати гостей.
А чи можна купити закарпатський смаколик у Києві. Журналіст закарпатської газети «НЕДІЛЯ» спеціально для цього вирушив до столиці.
Знайти його у столиці не так то й просто. Там із нього ніхто не робить такий культ, як закарпатці. М’ясних наїдків продають багато, але справжній закарпатський шовдар довелося шукати довго.
Але у Києві є все. Тож невдовзі старання увінчалися успіхом. Щоправда, вартість вразила. Продавали закарпатські шовдарі по 950 гривень за кілограм. У одному з магазинів був розрізаний, а в іншому – запакований у плівку суцільний. Коштував трохи дешевше – 780 гривень за кілограм. Однак у продажі були невеликі шовдарі по 100 грамів, тож сума задавалася не такою космічною.

Можна було там же купити й сало по-угорськи за 169 гривень за кілограм, просте – за 159 гривень, різні копченості по 750 гривень.

zakarpatpost.net
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.