Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті учасники акції за права жінок заявляють про переслідування з боку націоналістів


Прихильники націоналістичної організації «Карпатська Січ» переслідують учасників акції за права жінок, яка відбулася в Ужгороді 8 березня, повідомила Радіо Свобода активістка Віталіна Коваль.
Вона зазначила, що після нападу на акцію 8 березня її учасники звернулися до поліції. За словами Коваль, відтак «Карпатська Січ» почала залякувати активістів, інформувало Радіо Свобода.

«Це виливається зараз у те, що вони ходять містом і шукають людей для того, щоб щось з ними зробити. Сьогодні вони знайшли двох активістів – Олександра Пересоляка та Лору Приходько. Вони сиділи навпроти обласного управління Національної поліції в Ужгороді. Правоохоронці просто дивилися на те, як близько 30 молодиків прийшли до цих двох людей і почали погрожувати, казати їм: «Забирайте речі, Ужгород – це не ваше місто», – сказала Коваль.

За її словами, Пересоляк звернувся до поліції, оскільки отримав легкі тілесні ушкодження. Вона додала, що на місце подій приїхали представники моніторингової місії ОБСЄ.

«Ми зараз дуже боїмося. Ця група ходить по місту і шукає нас, щоб нам щось заподіяти», – додала Коваль.

Лідер «Карпатської січі» Тарас Деяк назвав звинувачення «спекуляцією і брехнею».

«Сьогодні патріоти виступили одним фронтом проти «псевдоактивістів»… Вони, скажімо так, отримали по заслугах. Вони вибачалися перед Карпатською Січчю, перед учасниками бойових дій, перед реальною громадою міста», – заявив Деяк.

Поліція наразі не коментувала конфлікт.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.