Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Головний лісівник Закарпаття: Ми висаджуємо в декілька разів більше дерев, ніж заготовляємо


"Тому те, що заготовляється, повертається сторицею", - говорить начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга. 
З середини-кінця наступного місяця в Закарпатській області розпочнуться роботи з відновлення лісових насаджень.
Масштабне лісовідновлення ділянок у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», де раніше була лісозаготівля, відбудеться і на Рахівщині. Саме заплановані проекти з лісовідновлення захищали сьогодні, 27 лютого, лісові господарники гірського району.

Висадити у відкритий ґрунт лісівники планують у ДП «В.Бичківське ЛМГ» - 836,9 тисячі саджанців, у ДП «Рахівське ЛДГ" - 630,0 тисяч саджанців та 759,5 тисяч саджанців в ДП "Ясінянське ЛМГ» основних лісоутворюючих порід. Взяти участь в акції "Майбутнє лісу у твоїх руках» може будь-хто. Потрібно тільки звернутися в лісове господарство або в Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства.
«Лісовідновлення у Закарпатській області під моїм особистим контролем. Хочу запевнити, що ми висаджуємо в декілька разів більше дерев, ніж заготовляємо. Тому те, що заготовляється, повертається сторицею», - відмітив начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.

Крім того, головний лісівник наголосив, що значна увага приділяється боротчьбі з незаконною лісозаготівлею та моніторингу спільнот у соціальних мережах, в яких туристи та пересічні громадяни розміщають фотосвітлини з походів лісовими угіддями.
Валерій Іванович також зауважив, весь цей матеріал аналізується і, опісля він сам особисто разом із працівниками державної лісової охорони виїжджають на ділянки аби перевірити достовірність інформації. Адже в першу чергу потрібно вирішити завдання збереження лісів, а вже потім лісовідновлення.
Джерело: Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.