Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Диких кабанів знову будуть відстрілювати на Закарпатті


Таке доручення Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва надійшло закарпатським лісівникам.

У зв'язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней (АЧС) та виявленням нових випадків АЧС у Тячівському, Хустському та Мукачівському районах і з метою недопущення подальшого поширення інфекції африканської чуми свиней, на Закарпатті було вирішено продовжити роботу з депопуляції диких кабанів. – йдеться у повідомленні.

Начальникам обласних управлінь та директорам лісгоспів забезпечити неухильне виконання заходів з депопуляції та взяти на особистий контроль здійснення всіх заходів, що вживаються для ліквідації, локалізації та недопущення розповсюдження збудникам АЧС.

Нагадаємо, у 2017 році на території мисливських угідь Закарпатської області було зафіксовано декілька випадків захворювання диких кабанів на АЧС - у Міжгірському, Берегівському, Іршавському, Виноградівському та Тячівському районах.

Відтак, ще починаючи з 15 липня на Закарпатті продовжується моніторинг і відстріл випадків АЧС. Відстріл проводиться в робочі дні з 7.00 години к.ч. у всіх районах Закарпаття, -повідомили у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ.

Мukachevo.net
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.