Головна > Світ > Європу накрила аномальна спека

Європу накрила аномальна спека


6-08-2018, 16:50. Розмістив: redaktor
Спека вже призвела до лісових пожеж і зниження рівня води в річках Німеччини. Очікується, що посуха стане причиною зменшення врожаїв.
Країни Європи накрила аномальна спека. Зокрема, у багатьох районах Німеччини температура вже перевищує показники в +35 градусів, передає в неділю, 5 серпня, агентство Сіньхуа. 

Зокрема зазначено, що спека вже призвела до лісових пожеж і зниження рівня води в річках. Крім того, очікується, що посуха стане причиною зменшення врожаїв. Метеорологічна служба Німеччини підтвердила, що липень 2018 року побив температурний рекорд і став найспекотнішим місяцем у Німеччині з 1881 року. Що стосується рекорду сумарної тривалості сонячного сяйва, то в липні 2018 року вона становила 305 годин, на другому місці з 1951 року. Згідно із прогнозами, у серпні спека не відступить. 

Як повідомляється, у зв'язку зі спекою значно знизився рівень води і, як наслідок, пропускна здатність фарватеру Рейну, а також Ельби й Одера.

Крім того, Міністерство сільського господарства ФРН вже зараз прогнозує скорочення врожаю зерна на 7-8 млн тонн, а загальний економічний збиток оцінюється в 1,4 млрд євро.


Повернутися назад