Головна > Світ > Загляньте всередину цієї 500-річної хатинки, ви будете здівовані не на жарт

Загляньте всередину цієї 500-річної хатинки, ви будете здівовані не на жарт


11-07-2018, 09:53. Розмістив: redaktor
Цей будинок побудований ще в 15 столітті.

Випадковий перехожий вправі припустити, що античне нагромадження каміння і дерева, буйно поросле в'юнами, давно залишене жителями в повне розпорядження білок та інших природних мешканців. Але що дійсно таїться за кам'яною стіною, може виявитися справжнім шоком.., інформує Ukr.Media.
Відправившись в подорож до Англії та відвідавши околиці містечка Малверн, неподалік від рибної загати та старого саду ви можете помітити невелику хатинку. Вона здається такою старою, немов у неї вже 500 років ніхто не заглядав.
Однак перше враження оманливе. За старими кам'яними стінами і важкими дерев'яними дверима фасаду таїться надзвичайно затишне сучасне житло, яке його власники називають Wishbone Cottage...
Давайте заглянемо всередину цього будиночка.


Пофарбовані білим кам'яні стіни створюють відчуття великого простору. Відкрите приміщення, що об'єднує кухню, їдальню і вітальню, дозволяє вільне циркулювання повітря. У будинку панує вільна сільська атмосфера.


Кухонька в будинку невелика, але в ній розміщені всі сучасні звичні пристосування: плита з духовою шафою, холодильник, посудомийна машина і мікрохвильова піч. Знайшлося місце і для маленької пральної машини!

Спальня з доступом до власної комфортної ванної кімнати розташувалася за важкою гардиною.


Дім, який простояв більше 500 років, поєднує в собі сучасні деталі і античні предмети обстановки.

У спальні, розміщеній під самим дахом будиночка, знаходиться велике вікно, що відкривається прямо в сад. У цьому затишному куточку можна засинати, слухаючи шум вітру на листках дерев, і прокидатися під пташиний щебет.

Але найбільш комфортний куточок розташований за межами будиночка, за величезними вікнами вітальні. Там знаходиться веранда з обіднім столом, заставлена теракотовими горщиками з запашними рослинами. З веранди відкривається чудовий вид на освітлені сонцем зелені пагорби. Це чудове місце для сніданку або обіду, а також для приємного проведення часу з чашкою чаю або келихом вина, далеко від міської суєти!

??
Повернутися назад