Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У сусідній із Закарпаттям Румунії від лихоманки Західного Нілу померла 21 людина

На цьому тижні в Румунії від лихоманки Західного Нілу померли чотири людини, а загальна кількість загиблих від вірусу становить 21 особа.
У Румунії органи охорони здоров'я повідомили, що на цьому тижні від лихоманки Західного Нілу в країні померли чотири людини, отже, загальна смертність від вірусу досягла кількості 21 особа. Про це в п'ятницю, 14 вересня, повідомляє The Associated Press. 

Зокрема, Національний інститут охорони здоров'я в п'ятницю повідомив про 30 нових випадків захворювання людей після укусів комарів з вірусом. Повідомляється також, що всі смертельні випадки пов'язані з іншими ускладненнями зі здоров'ям. Зазначається, що перші смертельні випадки в Румунії були зафіксовані в серпні.

Загалом вірусом заразилися 200 осіб по всій країні. Міністерство охорони здоров'я закликало місцеву владу вжити заходів для запобігання поширенню лихоманки Західного Нілу. Загроза захворіти зменшиться, як тільки погода стане більш прохолодною, підкреслили у відомстві. 

Міністерство порадило громадськості вжити такі превентивні заходи, як використання репелентів, одягати довгі рукави і захищати вікна від проникнення комах. Вірус передається через укуси заражених комарів.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.