Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Західній Європі прогнозують зростання цін на виноград і вино

Дуже спекотне літо в Західній Європі зробило негативний вплив на рівень врожаю винограду в Італії, Іспанії та Франції.
За очікуваннями виноробів, рівень збору винограду в цьому році буде нижче середнього показника за останнє десятиліття. Це саме по собі призведе до зниження рентабельності виноградарства, зростання цін на масові сорти вин. Жолт Фельдман (Feldman Zsolt) державний секретар по сільському господарству Угорщини заявив, що урядом, в рамках Програми розвитку сільських районів, здійснюється фінансова підтримка, метою якої є модернізація виноробних підприємств, підвищення рентабельності виноробного сектора. Про це повідомляє MyHungary.Net.

Хороша координація між існуючими плантаціями, виробниками і переробниками продукту, сприятиме створенню більш високою доданою вартістю. Для досягнення цих цілей урядом за останні два роки виділено з бюджету 40 мільярдів форинтів. Крім того, в загальній складності близько 18,5 мільярда форинтів, будуть спрямовані для реструктуризації виноградників, а також для створення нових плантацій. І хоча традиційно в країні збір урожаю ранніх сортів винограду починається з 1 серпня, фактично збирання врожаю розпочався вже кілька тижнів тому.

«У цьому році очікується зібрати 450 000 тонн винограду, якість відмінна, тому винороби можуть бути задоволені таким урожаєм», - сказав Жолт Фельдман (Feldman Zsolt).

Враховуючи, що в Європі очікується більш низький обсяг збору винограду, дефіцит виноградної лози і вина може позначитися й на цінах угорської продукції.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.