Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Фонд Сороса йде з Угорщини: "Уряд придушив громадянське суспільство заради політичної вигоди"


У благодійній організації заявили, що зіткнулися з репресивним політико-правовим середовищем в Угорщині.
Міжнародна благодійна організація Фонди Відкрите Суспільство, заснована фінансистом і філантропом Джорджем Соросом, закриває міжнародну діяльність в Будапешті. Відповідну заяву оприлюднено на сайті організації у вівторок, 15 травня, повідомив Кореспондент.

"Зіткнувшись з усе більш репресивним політико-правовим середовищем в Угорщині, Фонди Відкрите Суспільство переміщують свої міжнародні операції і персонал з Будапешта в німецьку столицю, Берлін", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що спільно з іншими міжнародними спонсорами Відкрите Суспільство буде продовжувати підтримувати роботу груп громадянського суспільства Угорщини з таких питань, як мистецтво і культура, свобода ЗМІ, прозорість, освіта та охорону здоров'я.

Рішення про перенесення операцій з Будапешта обґрунтовується тим, що угорський уряд "готовий ввести додаткові обмеження для неурядових організацій через те, що він назвав пакетом законодавства Стоп Сорос".

"Уряд Угорщини осквернив і спотворив нашу роботу і придушив громадянське суспільство заради політичної вигоди, використовуючи тактику, безпрецедентну в історії Європейського Союзу", - сказав президент фондів Відкритого Суспільства Патрік Гаспар.

Законодавство, посилаючись на інтереси національної безпеки, забороняє будь-якій організації консультувати або представляти прохачів притулку та біженців без державної ліцензії.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.