Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Справжній рай для інтровертів.Архіпелаг Вестманнаейяр (Vestmannaeyjar), розташований біля південного узбережжя Ісландії, став джерелом натхнення для багатьох користувачів соціальних мереж, які писали про «рай для інтровертів». Дивовижні кадри з цих островів часом змушують задуматися, чи існує реально таке місце на Землі.

Захоплення викликають, в основному, два об'єкти: маяк Трідрангар (?r?drangar) і «острів самотності» Еллідаей (Elli?aey).

Маяк став популярним в 2009 році, коли Джастін Бібер опублікував в соціальних мережах фото, зроблене кореспондентом газети Morgunbla?i? Арні Себергом. Воно миттєво стало вірусним.

Маяк являє собою споруду висотою чотири метри, зведену на крутій скелі висотою близько 40 метрів. Піднятися на скелю без спеціальних засобів неможливо, і найбільш вражаючим є той факт, що будівництво проводилось в той час, коли ще не було вертольотів.

У маяка є своя сторінка в Фейсбуці, яка, втім, оновлюється нерегулярно - найімовірніше тому, що на скелі не так часто працює інтернет.

За словами відвідуючих скелю фахівців, складно уявити собі більш відокремлене місце, ніж цей кам'яний стрімчак, з вершини якого відкриваються фантастичні види. Трідрангар, незважаючи на своє важкодоступне розташування, регулярно потрапляє на знімки в інстаграмах мандрівників.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.