Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Власникам автомобілів на єврономерах: прикордонники перевірятимуть легальність "зеленої карти"

Державна прикордонна служба України отримала можливість здійснювати в режимі реального часу перевірки чинності сертифікатів «Зелена карта» під час перетину українськими транспортними засобами державного кордону.
У МТСБУ повідомили, що Держприкордонслужба перевірятиме не лише наявність, а й дію страхових сертифікатів міжнародного страхування, - інформувало видання finclub.

«Відтепер, коли водій перетинає кордон України на авто і пред'являє працівникові Держприкордонслужби чинний договір міжнародного страхування, укладений із страховиком, то прикордонник в режимі реального часу здійснює запит до ЦБД МТСБУ через систему «ГАРТ-1». Якщо в базі даних МТСБУ відсутня інформація про укладання відповідного страхового договору, такому транспортному засобу виїзд з України в країни, які є членами міжнародної системи автострахування «Зелена картка», забороняється», - заявили в бюро.

Наявність в інформації з ЦБД МТСБУ іншого транспортного засобу, ніж те, що зазначено в "Зеленій карті" є підставою вважати цей сертифікат мають ознаки підробки і призводить в подальшому до виклику на місце події Нацполіції.

«В МТСБУ та Державної прикордонної служби з'явилися нові можливості та інструменти для попередження перетину кордону з недійсними сертифікатами «Зеленої карти», а значить і мінімізації можливості настання ДТП з вини водіїв, які не мають діючого договору «Зелена карта», - заявив генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.