Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Україні будуть по-новому боротися з заторами: що зміниться

В Україні оновлять державні будівельні норми щодо можливості проектування на в'їзді в центральні райони великих міст перехоплюючих автостоянок.

Як повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook, відповідну зміну пропонується внести в ДБН "Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів".

За його словами, це значно полегшує рух у великих містах, розвантажує центральні райони від надмірної кількості індивідуальних автомобілів.

"Таким чином, власник авто, заїжджаючи в центр міста, має можливість залишити свій автомобіль на парковці і пересісти на громадський транспорт, щоб зручно дістатися до місця призначення", - написав заступник міністра.

Також він запевняє, що це буде сприяти зменшенню заторів на дорогах, підвищенню екологічного стану міст, налагодженню транспортного руху в центральних районах міст.

"Згідно із запропонованими змінами, перехоплюючі автостоянки повинні розташовуватися поблизу залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метрополітену, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, розташованих на під'їзді до центральної частини міста. Такі автостоянки слід розташовувати на відстані не більше ніж 150 м від об'єктів обслуговування" , - написав він.

Парцхаладзе відзначив, що місткість перехоплюючих автостоянок визначається з урахуванням: до 50% машиномісць - для тривалого зберігання авто (протягом дня) і до 25% машиномісць - для поїздок на кілька годин.

Ми змінюємо життя людей на краще, тому оновлюємо державні будівельні норми. 
Одна з важливих ініціатив, яку пропонуємо...

Опубликовано Львом Парцхаладзе Четверг, 9 августа 2018 г.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що вже в цьому році українських автомобілістів чекає відразу кілька нововведень.

Так, з вересня зміняться правила паркування, а автомобілі будуть евакуювати. Також звузяться смуги руху і з'являться велодоріжки. А в кінці року водіям почнуть приходити "листи щастя".

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.