Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Нові правила в'їзду в Шенгенську зону: що зміниться для українців

?В Євросоюзі створять Європейську систему авторизації та інформації про подорожі, яка передбачає нові правила в'їзду в Шенгенську зону.

Європейський парламент(ЄП) ухвалив створення нової Європейської системи авторизації та інформації про подорож (ETIAS) для поїздок у Шенгенську зону. Про це повідомляє ЄП на своєму сайті, інформує Ukr.Media.
«Громадяни країн, що не є членами ЄС, звільнені від візових вимог, повинні отримати дозвіл перед поїздкою в ЄС згідно з новими правилами, підтриманих парламентом у четвер», - йдеться в повідомленні.

Нова система набуде чинності з 2021 року. Вона передбачає додаткові перевірки безвізових мандрівників, осіб з епідемічним ризиком або нелегальних мігрантів.
Громадяни понад 60 країн, у тому числі й українці, які звільнені від візових вимог для в'їзду до євросоюзу, повинні заповнити електронну форму до своєї подорожі. У форму потрібно внести особисті дані (включаючи ім'я, дату і місце народження, стать і національність), інформацію про документ для подорожей (дійсність, країна видачі), домашню адресу та контактну інформацію, а також вказати європейську країну першого в'їзду.
Авторизація для подорожей коштуватиме 7 євро. Для мандрівників у віці до 18 років та осіб старше 70 років – безкоштовно. Вона буде дійсна три роки або до закінчення строку проїзного документа.?
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.