Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Травень виявився провальним для автомобільного ринку України

За п'ятий місяць 2018 року в Україні було продано всього 6 494 нових автомобіля.

Підсумки п'яти місяців цього року показали реалізацію 32 213 автомобілів, проданих зусиллями всіх дилерів українського ринку. І якщо

Глобальний авторинок показує небувале зростання продажів перші місяці показували хорошу позитивну динаміку щодо 2017 року, то з квітня тенденція почала докорінно змінюватися.

Кількість куплених нових автомобілів в травні склало 6 494 штук, що на 1,1% менше, ніж у тому ж місяці минулого року, повідомляє AUTO-Consulting. В цілому, перші п'ять місяців показали зростання всього на 9% більше, ніж у 2017 році за цей період. Як відзначають експерти, влітку можна очікувати ще більше зниження попиту на нові автомобілі.

Для лідера цього року - бренду Toyota все залишається більш-менш стабільним, і він показує впевнені 12,5% ринку, але теж без особливого збільшення кількості продажів. Зате у Renault добавка становить майже 10% до квітневого результату. Можливо, завдяки появі нового Duster, про який ми вже писали. Поліпшив свої позиції і Hyundai, який посів третю позицію на українському ринку.

У Volkswagen показники значно втратив, давши шанс іншим брендам побалувати себе результатами. У травні додав у продажах бренд Kia (+25%) і Ford (+42%), що в результаті змінило розстановку сил у Топ-10 найбільш продаваних автомобілів в Україні.

В преміальному сегменті теж не все так погано. Компанія BMW змогла підвищити продажі на 24%, але попереду все ще маячить Audi. А ось Mercedes-Benz слідує за баварським виробником.

Зазначимо, що українці масово скуповують старі іномарки, кількість яких в Україні зросла до 87%. Сплеск попиту на старі іномарки пов'язаний з закінченням зниженого акцизу на імпорт легкових автомобілів.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.