Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Показали нові декларації і заяви для оформлення субсидії


В Україні з 1 травня 2018 року змінили форму заяви і декларації про доходи.
У заяві необхідно зазначити, на які види послуг громадянин бажає отримати субсидію. Йдеться або про оплату житлово-комунальних послуг, або придбання твердого палива та скрапленого газу.
Крім того, необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, повідомив у Facebook «Урядовий портал».
Незалежно до вигляду, в якому виплачується субсидія, вона не включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій не повинна зазначатися у декларації про доходи.Незалежно до вигляду, в якому виплачується субсидія, вона не включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій не повинна зазначатися у декларації про доходи.
У декларацію необхідно внести відомості про всіх членів сім’ї, незалежно від реєстрації місця проживання.
Крім того, раніше в декларації вказували види доходів зареєстрованих у помешканні осіб. З травня 2018-го потрібно зазначати лише дані про види та суми доходів осіб, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізосіб. Це платники податків за III-IV квартали 2017 року. Наприклад, дохід від здачі молока, квартири в оренду, отриманих за кордоном доходів.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.