Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Офіційно: в Україні зареєстрували нові ліки від раку


Раніше заяву на державну реєстрацію було відхилено через відсутність певної інформації в пакеті реєстраційних матеріалів, наданих заявником.

В Україні офіційно зареєстровано "Космеген" – протипухлинний препарат, що застосовується для лікування онкозахворювань. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Космеген значиться у клінічних протоколах лікування, проте досі не був зареєстрований в Україні. Міністерство охорони здоров'я, відповідно до закону, не може бути ініціатором реєстрації, а виробники не були зацікавлені у виході на український ринок. Проте закупівлі ліків через міжнародні організації дають змогу брати участь у тендерах препаратам, що не зареєстровані в Україні, але пройшли міжнародну перевірку якості та сертифікацію. У випадку перемоги в тендері, препарати реєструються в Україні за спрощеною процедурою. Препарат зареєстровано з другої спроби", – зазначено у повідомленні.

Відомо, що раніше заяву на державну реєстрацію було відхилено через відсутність певної інформації в пакеті реєстраційних матеріалів, наданих заявником. Державний експертний центр провів низку консультацій із заявником для отримання вичерпної інформації для проведення експертизи щодо автентичності реєстраційних матеріалів на лікарський засіб.

Найближчим часом препарат буде поставлено за Програмою розвитку ООН в Україні в рамках централізованих закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

5 канал 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.