Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Марина Порошенко відкрила перший інклюзивно-ресурсний центр на Дніпропетровщині


27 грудня дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Дніпропетровську область із робочим візитом, під час якого відкрила перший Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) в Україні.

Центр розташовано на базі Солонянської середньої школи № 1. Він надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у навчальних закладах Солонянської об’єднаної територіальної громади, а також дітям Солонянського району. В ІРЦ передбачені кімнати для індивідуальної роботи логопедів, практичного психолога, ресурсна кімната тощо.

За словами Марини Порошенко, «Інклюзивно-ресурсні центри з підтримки інклюзивної освіти – це важливий крок у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами протягом навчання від 2 до 18 років. І такі установи запрацюють на рівні територіальних громад та районних центрів по всій Україні з 1 вересня 2018 року».

Також у ході візиту на Дніпропетровщину дружина Президента відвідала Дніпровську школу № 89, яка є учасником освітнього проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

У навчальному закладі обладнана ресурсна кімната, яка містить кілька зон: соціально-побутову для напрацювання повсякденних навичок, ігрову, релаксаційну, а також оснащена інтерактивною картою та комп’ютерним обладнанням.

За проектом Фонду у школі облаштовано ще й Медіатеку – простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, зокрема й учнів з особливими освітніми потребами.

У рамках візиту Марина Порошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні та загиблих бійців АТО на Алеї пам’яті, яка є символом незламності українського духу та гідним прикладом консолідації суспільства.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.