Головна > Хустщина / Головне > 27-річний Юрій Дулкай з Хустщини потребує реабілітації після травми хребта

27-річний Юрій Дулкай з Хустщини потребує реабілітації після травми хребта


30-06-2018, 21:38. Розмістив: redaktor


Юрій Дулкай зламав хребет у шийному відділі під час невдалого пірнання, коли перебував на заробітках в російському місті Дмитрів влітку 2016 року.

Після травмування у Юрія з’явилися різкі болі в шийному відділі хребта та відсутність рухів у ногах. Чоловік звернувся до місцевих лікарів і після обстежень та встановлення точного діагнозу йому зробили нейрохірургічну операцію. Там же він пройшов післяопераційне обстеженні і у стані середнього ступеня важкості на апараті штучної вентиляції легень через трахеостому був транспортований додому, в Україну, для подальшого лікування,повідомляє Благодійний фонд "Виноградів".
Повний діагноз молодого чоловіка: ЗХСМТ (хребетно-спиномозкова травма), забій спинного мозку , ускладнений висхідним набряком, компресійно-відламковий перелом тіла С6 хребця з верхнім парапарезом, нижньою параплегією та розкладами функції органів малого тазу.
Після перебування у стаціонарі обласної клінічної лікарні Ужгорода, перевезений в Хустську районну лікарню, лікарі якої дали рекомендацію продовжити лікування в санаторно-лікувальному центрі «Модричі».
«Після обстежень і точного діагнозу зробили нейрохірургічну операцію. У стані середнього ступеня важкості на ШВЛ через трахеостому був транспортований для подальшого лікування в Україну. Після тривалого лікування в різних лікарнях було рекомендовано санаторно-лікувальний центр. В центрі навчили як правильно користуватися візком, зробили ряд обстежень, навчили прості речі які потрібні: перевертатися з боку на бік», – розповідає Юрій.
Зараз молодий чоловік вдома і намагається зібрати кошти на подальшу реабілітацію в центрі, де дають йому надію на відновлення.
«Рекомендують відвідати реабілітаційний центр хоча б місяць, а там що скажуть фахівці, є велика надія на те, що знову зможу ходити, але немає можливості оплатити лікування власними коштами. Будемо вдячні за будь яку допомогу», – каже чоловік.
Реабілітаційний центр “Модричі” виставив рахунок у сумі 115 000 грн за 28 днів, які можна розділити на два етапи по 57500 грн за 14 днів. Саме на це лікування Юрій і потрібні кошти зараз.
Звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти молодому чоловіку стати на ноги і жити повноцінним життям!
Реквізити для допомоги:
Ощадбанк: 
4790700011132124
Дулкай Олена (мати)??
Повернутися назад