Головна > Хустщина / Спорт > 12 травня, у Хусті відбулася непересічна подія – Чемпіонат світу зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кг.

12 травня, у Хусті відбулася непересічна подія – Чемпіонат світу зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кг.


13-05-2018, 13:07. Розмістив: redaktor


12 травня, у Хусті відбулася непересічна подія – Чемпіонат світу зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кг.
Головний рефері турніру – володар титулу “Найсильніша людина планети” Василь Вірастюк.

Більше 20 спортсменів із 9 країн світу – Німеччини, Польщі, Молдови, Латвії, Ірландії, Ірану, Білорусі, Угорщини та України – міряються силами у різних вправах кваліфікації. Наразі спортсмени виконали кантування покришки вагою 360 кг (таєр-фліп), підйом колоди на максимальну вагу (лог-ліфт) та “прогулянку фермера” (пронесли дві валізи по 130 кг на відстань 40 метрів).

За результатами цих вправ визначиться 10-ка фіналістів, на яких чекатимуть нові чотири випробування. Найсильніші атлети змагатимуться у трек-пулі з канатом (тяга вантажівки вагою 8, 5 тонн), естафетах (дамбл, аксель, лог-ліфт, супер-йок) та підніматимуть “кулі Атласа”.

Відкрили видовищне спортивне дійство президент Федерації стронгмену України, чемпіон та рекордсмен світу Сергій Конюшок, народний депутат Валерій Лунченко та Хустський міський голова Володимир Кащук.

“В Україні існують дві школи стронгмену – Київська і Львівська. Федерація стронгмену України вбачає великий потенціал у розвитку стронгмену на Закарпатті, адже тут є хороші спортсмени і люди, які зацікавлені в підтримці цього силового виду спорту. Так, ініціатором проведення турніру у місті над Тисою є Роман Зажирко, підтримали й посприяли у втіленні цієї ідеї в життя народний депутат Валерій Лунченко та місцева влада. Маємо надію зробити його щорічним, адже загалом Закарпаття локаційно є дуже привабливим для проведення турнірів міжнародного рівня”, – поділився з “Карпатським об`єктивом” президент ФСУ, чемпіон та рекордсмен світу Сергій Конюшок.

Тож у ці хвилини триває запекла боротьба за титул найсильнішого.

До слова, Хуст вболіває за свого земляка Дениса Бережника, який дебютував минулого року на Чемпіонаті Закарпатської області, а два тижні тому брав участь у Чемпіонаті України.

Богдана КЛЕКНЕР, фото автора
Повернутися назад