Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Другий Зимовий Благодійний Бал


13 грудня 2018 року, в День Святого апостола Андрія Первозванного, студентська рада м. Хуст під управлінням культури молоді і спорту Хустської міської ради проводитиме Другий Зимовий Благодійний бал.
Мета балу: допомога онкохворим діткам Хустщини, які стоять на обліку в онкологічному диспансері.

Бал - прекрасна акція, що дає можливість врятувати життя дітям та пропонує кожному гостю незабутній вечір в атмосфері вишуканості та краси – святковій залі ресторану «V&P», який без перебільшення є улюбленим місцем відпочинку мешканців і гостей міста звідусіль.

Ми пізнаємо чарівну культуру вишуканих танців, познайомимось з чудовими людьми, адже на нашому святі будуть присутні представники міської, районної та обласної рад, студенти, викладачі, підприємці, представники шоу-бізнесу та мас-медіа, артисти, театрали, всі небайдужі громадяни.

Таке поєднання не залишить Вас байдужими, адже окрім унікальних танців, у програмі вечора - жива інструментальна музика, хендмейд, виставка і аукціон картин, майстер клас з віденського танцю, конкурси, вокальні номери, фуршет.

Дрескод: костюми і вечірні плаття.

Просимо Вас долучитися до свята краси та благородної місії! Зараз, як і завжди актуальні слова: «Для тебе – зерня, а для мене – ціле життя». Ці дітки отримують шанс відвідати подібний Бал через десятки років. Протягніть і свою руку, можливо, на цьому Балу саме та людина відповість Вам взаємністю!

Початок балу – о 19-й год. за к. ч.

З повагою, Студентська рада міста Хуст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.