Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Дебютну виставку в Хусті представила Оксана Забелло з Тересви (відео)

«Барвисті крила осені» – під такою назвою відбувся у Хусті творчий дебют талановитої Оксани Забелло із Тересви, що на Тячівщині. Майстриня вперше представила глядацькому загалу свої роботи на персональній виставці, хоча доти брала участь у колективних.

Рельєфна ліпка з гіпсу та й не тільки – нині сучасний декор, що доповнить будь-який інтер’єр. Роботи можуть бути об’ємними, і в так званій мініатюрі. Все це – порівняно нове у широкому вжитку та давнє у мистецтві загалом.

Оксана Забелло з дитинства займається творчістю, однак свого часу за професію обрала геодезію. Мистецтво ж тривалий час залишалося для жінки просто хобі. Втрата чоловіка повернула її у світ власного таланту, і за останній рік пані Оксана створила своїми руками стільки ексклюзивних робіт, зокрема барельєфів, як не мала досі за усе життя.

Працює майстриня з Тересви лише з натуральними матеріалами. На одну картину витрачає від кількох днів до кількох тижнів, а за майстерню собі обрала – власну спальню. Також зізнається: інколи створює гіпсові шедеври й на кухні. А віднедавна опанувала й нову техніку.

Першу персональну виставку під назвою «Барвисті крила осені» відкрила Оксана Забелло у Хусті, в міській картинній галереї, де представила вишукану експозицію з майже сотні робіт. Поціновувачі мистецтва та колеги по цеху кажуть: побачене їх вразило.

Не обійшлося на відкритті й без приємних сюрпризів та подарунків. Щодо вернісажу, то триватиме він у Хусті зо два тижні, далі – мандруватиме Закарпаттям.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.