Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Хусті змагатимуться аматорські театри Закарпаття

На переможців очікують дипломи лауреатів. 
Уперше Обласний фестиваль аматорських театральних колективів імені Всеволода Майданного відбувся у 1999 році у приміщенні Хустського районного будинку культури. Проводиться раз у два роки і покликаний сприяти розвитку і популяризації театрального мистецтва області, виявленню оригінальних за змістом і формою театральних постановок,  встановленню творчих контактів між театральними колективами та збереженню мистецької спадщини режисера, педагога, заслуженого працівника культури України Всеволода Майданного.
Компетентне журі оцінюватиме виступи за такими критеріями: режисерський задум вистави, стиль, естетика та форма подання драматургічного матеріалу; художнє розкриття образів, акторська гра; музичне та художнє оформлення вистави (уривка); художній рівень та актуальність літературного матеріалу.

Переможців нагороджують дипломами лауреатів. Передбачено також вручення спеціальних призів від громадських організацій, спонсорів за номінаціями: «Краща чоловіча роль»; «Краща жіноча роль»; «Краще виконання класичного твору»; «Краще виконання  твору  сучасного автора» та «Приз глядацьких симпатій», повідомляє Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Джерело https://goloskarpat.info/culture/5bfe7eeb08786/?utm_content=03142

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.