Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Хустяни відзначали велозаїздом День прапора України

Активна велоспільнота міста над Тисою не зраджує своїм традиціям.
Уже всьоме хустяни відзначили День Державного Прапора України велопробігом. Для атмосферності своїх “двоколісних друзів” прикрасили прапорцями. Дехто одягнув вишиванки, повідомив КО.

Традиційно організатором заходу виступила ГО “Велооб`єднання”.

Стартували велосипедисти на Майдані Незалежності.

“Уже традиційно у місті проводимо подібний велопробіг. Загалом протягом року організовуємо аж три велопробіги: до Велодня, Дня Прапора та “Santa Bike”.  Це не змагання, а своєрідна акція з метою залучення хустян до здорового та активного способу життя, зокрема – велосипедного спорту. Тому завжди запрошуємо всіх, незалежно від віку, статі і марки залізного коня”, – поділився один із організаторів велопробігу Андрій Козир.

Маршрут протяжністю 10 кілометрів прихильники екологічно чистого виду транспорту долали в межах та околицями населеного пункту. Задля безпеки дорожнього руху колону велосипедистів супроводжували два патрульні автомобілі.

Цього року найактивнішою виявилася юнь. Хоча нерідко серед учасників велопробігу, що проводяться у Хусті, можна побачити і чимало людей старшого віку. Дехто взяв участь у велопробігу вперше, але були й такі, що не пропустили жодного за шість років. Деякі відправилися в маршрут цілими сім`ями.

“Ми всією сім`єю постійно беремо участь у подібних спортивних заходах. Для нас це хороша сімейна традиція. Переконані з чоловіком, який сьогодні, на жаль, не зміг до нас приєднатися, що активний відпочинок є найкориснішим для нашого здоров`я і тільки власним прикладом можна заохотити дітей до активного та здорового способу життя. Тішимося, що завжди радо нам складають компанію донечки  Нелька і Тімейка”, – поділилася з “Карпатським об`єктивом” постійна учасниця велопробігу Любов Енеді.

Богдана КЛЕКНЕР

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.