Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У селі Зарічне (Городилово) на Хустщині варварські рубки дерев: Місцеве населення готується бунтувати

У селі Зарічне (Городилово), люди почали бити на сполох. Кажуть, у їхніх краях щодня рубають ліс, а зрубану деревину возами вивозять за його межі. Про це місцеві жителі повідомили «Дзеркалу Закарпаття».
Люди стверджують – неодноразово ловили лісорубів. Додають: рубають тут ліс вже кілька років поспіль. Та терпець увірвався — вони на межі бунту.
Ось лише кілька повідомлень від населення, які надійшли на адресу голови екологічної комісії Громадської ради при Хустській РДА Мирославу Калиничу:
«…Я там виріс, знаю ті гори, вони хитро роблять — рубають по дереву на певному радіусі, і з дороги нічого не видно, що там щось зрубано. Є ще одна проблема — дерева крижують на березі поточка і опілки там бродять, тим самим отруюючи воду оцетом, а то є форелевий потічок. До речі, в режим тиші весною (коли  у звірів період спарювання),там так само ідуть каравани з возами лісу…»
«…З кумом їздили за водою в криницю вверх по потічку, присіли трохи посиділи — за півгодини проїхало майже 10 возів з буком, і там далеко не гнилий бук…»
Мирослав Калинич каже, що місцеве населення готове стати на захист лісу та бунтувати проти його варварського знищення.
38984970_2110050229235161_8669630510495956992_n

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.