Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Хусті презентували виставу відомого театрознавця "Мараморош - центр Європи"


Довгоочікуваний громадський перегляд п`єси-притчі відомого театрознавця, кандидата мистецтвознавства, драматурга Василя Андрійця під назвою “Мараморош – центр Європи” відбувся у Закарпатському обласному театрі драми та комедії. Здається, після затяжної творчої паузи у Хустського народного театру ім. Вс. Майданного відкрилося друге дихання. Поза сумнівом, колорина робота талановитого режисера-постановника, блискуча гра акторів та власне близькість й актуальність теми п`єси для закарпатців (розвиток сільського зеленого туризму) викликали жвавий інтерес у хустської публіки, і ,сподіваємося, матиме довге сценічне життя.
“У зв`язку з рядом причин громадський показ вистави неодноразово переносився. Ця подія приурочена до ювілейної річниці Всеволода Майданного – визначної постаті в театральному житті нашого краю, режисера, педагога, заслуженого працівника культури України, який створив і протягом 40 років керував одним із кращих народних самодіяльних театрів Хуста.
Вистава здебільшого розрахована на показ у сільських будинках культури. Наша мета – продовжити справу Майданного, який завжди з трупою виїжджав у села, презентуючи тамтешньому глядачеві театральне мистецтво”, – поділився з “Карпатським об`єктивом” автор і режисер Василь Андрійцьо.
І дійсно, двогодинний перегляд вистави промайнув на одному подиху, настільки гармонійно на сцені перепліталася гра акторів Юрія Густея, Марії Фули, Золтана та Павла Куртяків, Наталії Щадей, Віри Вучкан, Тетяни Баняс та Анни Кузан. Тонкий гумор, яким пронизана п`єса, не залишив нікого байдужим. Вистава має глибокий сенс і цікаву сюжетну лінію. Тож усі в очікуванні прем`єри.
Богдана КЛЕКНЕР
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.