Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Хусті з посмішками й під дощем відгуляли грандіозний бал випускників (ФОТО)

Попри примхливу погоду масштабна подія пройшла на центральній площі міста Хуст.

На видовищне свято “Випускник – 2018” зійшлися близько двох сотень вишуканих дівчат та елегантних юнаків, аби востаннє станцювати шкільний вальс, послухати напутнє слово вчителів та батьків, отримати заслужені нагороди й, звісно, зробити безліч селфі на згадку, пише “КО“.
Попри примхливу погоду й неймовірно високі підбори на тендітних дівочих ніжках, юні та щасливі випускники 2018-го йшли легко та невимушено, немов окрилені мріями та надіями.
А на центральній площі їх – юних, красивих, із сяючими усмішками – чекали друзі та знайомі, представники влади, педагоги, прості хустяни, які щороку приходять на цей парад молодості надихнутися захопливим дійством.
Саме тут, на площі, найбільш старанні в навчанні випускники  отримали і свої перші серйозні відзнаки — золоті та срібні медалі. Цьогоріч своїх щасливих власників знайшли 17 почесних нагород (13 золотих і 4 срібні медалі). Вручив їх із найкращими побажаннями “золотій” молоді Хуста міський голова Володимир Кащук.
Опісля лунав незабутній шкільний вальс. Випускники кожної з шкіл закружляли в романтичному танці на центральній сцені міста, відтак мелодію прощального вальсу підхопили інші, запрошуючи найрідніших – батьків. І це був тільки початок найнезабутнішого вечора, адже випускний бал буває лише раз у житті.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.