Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Хустська територіальна організація глухих УТОГ відзначила два ювілеї, 85- років Всеукраїнської громадськості організації глухих та 55-років утворення Хустської територіальної організації глухих.Нещодавно Хустська територіальна організація глухих УТОГ відзначила два ювілеї, 85- років Всеукраїнської громадськості організації глухих та 55-років утворення Хустської територіальної організації глухих.

Привітати весь колектив УТОГ прийшли численні гості, зокрема, заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович, заступник голови районної ради Михайло Калинич, заступник міського голови Василь Сабадош, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Мойсей.

Від імені голови райдержадміністрації Назарія Павлія з теплими словами привітання до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Михайло Попович.

“Таке тепло і добро, які є у вашому товаристві, не знайдеш, напевно, у жодному іншому, – наголосив Михайло Мафтейович. – Ви особливі тим, що по-справжньому цінуєте життя та розумієте межу між добром і злом. Дякую вам за силу волі та радість до життя. Я б хотів, щоб ви знали і відчували, що не одні у цьому світі, адже на Хустщині ми всі є і будемо однією великою сильною родиною”.

Опісля членів товариства відзначили грамотами та грошовою допомогою.

Наприкінці заходу голова Хустської територіальної організації глухих УТОГ Ірина Везир подякувала районній та міській владі за підтримку у вирішенні проблемних пи¬тань глухих і слабочуючих.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.