Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Дні Хуста стартували і триватимуть до 20 травня


6 травня Хуст почав святкувати День міста, який триватиме до 20 травня. Стартували дні з чемпіонату області зі спортивних танців «Хуст-еліт-2018». Програма насичена.

Субота, 12-го, не менш насичена. О 10.00 на сцені на майдані Незалежності – відкриття чемпіонату світу зі стронгмену та проведення змагань.

13 травня в усіх храмах – молитва за місто та його мешканців. О 18.00 – гала-концерт і церемонія нагородження переможців та учасників «Веселки над Тисою» (майдан Незалежності).

15 – 16 травня о 16-й в обласному театрі драми та комедії академічний камерний хор «Cantus» представляє святкову програму для хустян. 19-го о 10.00 у борцівській залі стадіону «Карпати» проходитиме VIII всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед юнаків і дівчат, а в цей же час у спортивному залі базового державного медичного коледжу – спартакіада для людей із обмеженими можливостями. Для них же сплав по Тисі від Велятинського до Кривського мосту. О 16-й у обласному театрі драми та комедії – вистава «Наталка-Полтавка» І. Котляревського на музику М. Лисенка.

20 травня о 10-й (стадіон «Карпати») – VIII всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед юнаків і дівчат. І це далеко не повний перелік заходів…
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.