Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

8 травня День пам'яті та примиренняВже проминули 73 роки з того дня, коли все людство дізналося про закінчення війни. На жаль, через пару десятиліть миру в Україні знову почалися бойові дії через агресію Російської Федерації, окупацію Криму та запалав Схід нашої України і нашим хлопцям знову прийшлось повторювати подвиг ветеранів Другої світової війни і захищати свою Вітчизну від агресора.
Наближали Перемогу й закарпатці. Саме сини Срібної Землі були першими,хто уже в березні 1939 року вчинив збройний опір фашистській навалі. Зіткнення з угорськими окупантами Карпатських січових стрільців і учнів Севлюшської (Виноградівської) вчительської семінарії було початком Другої світової війни, полум»я якої дедалі розгорталося. На захист волі і рідної землі стали слабо озброєні і мало навчені карпатські січові стрільці, студенти. Найзапекліший бій спалахнув на Красному Полі. Скорботно, що в цьому бою смертю хоробрих полягли й 12 семінаристів. Привітали з святом і керівництво Хустської міської ради, заст.міського голови І.Фетько, голова ради ветеранів І.Білич.
Бажаємо Вам,шановні ветерани, щоб Господь ще продовжив життя усім тим, хто вніс посильну лепту в історію Перемоги на нацизмом. За це вам низький уклін і шана, а пам»ять про загиблих залишиться в наших серцях.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.