Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В передчутті туристичного буму: пік цвітіння Долини нарцисів біля Хуста припаде на травневі свята


В Долині нарцисів, що біля міста Хуст Закарпатської області, почалося цвітіння – розкрилося близько 10% квіток нарциса вузьколистого, а пік цвітіння настане за тиждень. 
Про це “Україна туристична” з посиланням на Карпатський біосферний заповідник.
«Долина нарцисів Карпатського біосферного заповідника розпочала своє цвітіння. Вже з’явилися поодинокі квіти (близько 10%). Масове цвітіння очікується за тиждень, на травневі свята», – йдеться в повідомленні.

В біосферному заповіднику пообіцяли й надалі інформувати про стан цвітіння Долини нарцисів.
В сезон цвітіння ціни на вхідний квиток до Долини нарцисів становитимуть: для дорослих  25 грн, студентів – 20 грн, школярів – 15 грн з особи.
Долина нарцисів – заповідний масив, що розташований в урочищі Кіреші, за 4 км на схід від міста Хуст Закарпатської області. З 1992 року Долина нарисів – у складі Карпатського біосферного заповідника, що входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Площа Долини – 256,5 га.

Варто нагадати, що зараз на Закарпатті завершується сезон цвітіння сакури в містах Ужгороді, Мукачеві, Іршаві та Хусті. Цвіт осипається, від чого вулиці та автівки під деревами вкриті наче рожевим снігом.
Впродовж наступного місяця в області очікують цвітіння тюльпанових дерев в Ужгороді та Мукачеві, лаванди в Ужгородському замку.
svidok.online
 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.