Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Еліт» привіз зі столиці 10 нагородУправління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:

Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Еліт» привіз зі столиці 10 нагород

21-22 квітня в м.Києві відбувся Всеукраїнський чемпіонат зі спортивних танців, в якому взяло участь 1088 спортсменів з усіх областей України. Юні танцюристи зразкового дитячого хореографічного ансамблю «Еліт» управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради представили не тільки місто Хуст, але і всю Закарпатську область. Наші танцюристи виступили надзвичайно успішно, виборовши десять призових нагород.

Фіналістами у своїх категоріях стали: Квак Іванна, Уйбарі Марієтта, Січ Діана, Маслей Анастасія. Бронзові відзнаки в своїх категоріях здобули: Гаупт Євген-Штейфан Аліна, Семенова Ніколетта, Бонь Андріана, Трофимова Вікторія. Срібло вибороли: Штейфан Аліна, Бігун Ярослав-Чорба Анастасія. І вітаємо переможців - Чорбу Станіслава-Бору Анастасію, які здобули золото. Конкурсна програма проходила з дев’ятої ранку до десятої вечора упродовж 2 днів.

Такі конкурси витримують тільки фізично сильні та з твердою силою волі танцюристи. Основне, що здобули діти окрім перемог - це незабутні враження, позитивні емоції і досвід. «Елітівці» дякують за підготовку своїм наставникам - Костак Владиславі Петрівні, а за допомогу й підтримку в Києві протягом всіх змагань - Костак Олесі Іванівні.

Особлива подяка меру міста Володимиру Павловичу Кащуку за пошиті у квітні цього року концертні костюми для зразкового дитячого хореографічного ансамблю «Еліт» управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, що дає змогу ставити нові танці, надає особливий святковий настрій юним хустянам і велике бажання виступати на концертах і конкурсах.

Хореографія не тільки розвиває діток і молодь, змістовно заповнює їх вільний час, але і популяризує здоровий спосіб життя.

Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.