Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Ужгороді показали «Наталку Полтавку» на сучасний манер / ФОТО

В Ужгороді представили виставу Закарпатського обласного театру драми та комедії "Наталка Полтавка".
Хустська вистава дистанціювалась від соціально-побутової п'єси з традиційним зображенням українського села. Концепція побудови ґрунтується на прагненні говорити з глядачем мовою модерного театру. Режисер Сергій Архипчук сміливо поєднує жанри театрального мистецтва, використовуючи принцип декупажу. Відтак сюжет наповнюється сценічними епітетами, символами, звуками й кольорами і набуває разючого осучаснення. Особливого шарму виставі додає оригінальний склад оркестру та своєрідний підхід до осмислення класичної спадщини Миколи Лисенка.

"Симбіоз музики, драми і гумору, креативне поєднання мови Котляревського й ексклюзивного діалекту Закарпаття, минулого та сучасного за допомогою костюмів і декорацій, а головне – повна віддача публіці", – такими словами описували прем'єру вистави "Наталка Полтавка" Закарпатського обласного театру драми та комедії.

Готували постановку з серпня 2017 року. Два тижні тривав підбір акторів, ще два місяці головні герої вчились тонкощам гри на сцені. З листопада до лютого тривав власне постановочний процес.

За словами головного режисера Сергія Архипчука, вистава вийшла свіжою та цікавою, з нотками дива та дивацтва.






Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.