Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вулицями Хуста пройшла велика Хресна дорога (ФОТОРЕПОРТАЖ)


11 березня, у Хрестопоклонну неділю, вуляцями Хуста пройшла велика Хресна дорога з часткою Чесного і Животворящого Хреста.
Екуменічна процесійна хода вже стала доброю щорічною традицією для мешканців Хуста, адже у спільній молитві об`єднує вірників різних конфесій: греко- та римо-католиків, реформатів.
Розпочалася молитовна хода від греко-католицького собору Святого Вознесіння, а завершилася біля Успенського храму в Чертежі. Тривала більше чотирьох годин.
Символічну путь на Голгофу – 14 стацій-зупинок – з молитвами, співом та духовними роздумами про страждання Ісуса Христа учасники пройшли у супроводі двох десятків священиків. Великий хрест почергово несли духівники, парафіяни римо-католицького храму св. Анни та Йоакима, працівники державних органів, вчителі, лікарі, водії, молодь, матері, батьки, бабусі й дідусі, куратори та парафіяльні радники, діти, мініштранти та скаути.
На завершення Хресної дороги єпископський вікарій о. Тарас Ловска благословив паломників, а всі бажаючі поклонилися й приклалися до частки Чесного і Животворящого Хреста.
IMG_9821
IMG_9834
IMG_9836
IMG_9837
IMG_9839
IMG_9841
IMG_9854
IMG_9848
IMG_9867
IMG_9842
Богдана КЛЕКНЕР,  «Карпатський об’єктив»
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.