Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Планова нарада відбулася в Хустській РДА5 лютого, відбулася планова нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Назарій Павлій. У нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл, голова районної ради Юрій Іванчо, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

Під час зустрічі присутніми було розглянуто найважливіші проблемні питання та обговорено орієнтовний план роботи на поточний тиждень.

Так, першим на порядку денному було питання щодо ліквідації вогнища африканської чуми свиней в мисливських угіддях: урочищі «Тургалина» Копашнівського ПМО (с. Нижнє Селище), урочищі «Гомба» Золотарівського ПМО (с.Золотарево), урочищі «Слатина» Горінчівського ПМО (с.Березово), урочищі «Горб» Горінчівського ПМО (с. Монастирець) УТМР в Хустському районі. З доповіддю про поточний стан справ доповів начальник Держпродспоживслужби в Хустському районі —Іван Пекар. Іван Михайлович зазначив, що на сьогоднішній день вжито всі заходи протидії розповсюдженню інфекції.

Наступними важливими питаннями, які були розглянуті на нараді – це стан виконання районного бюджету, підготовка заходів до річниці виведення військ з Афганістану, щодо перерахунку субсидій населенню, про опалювання в навчальних закладах району, про освітню (не)конференцію, яка відбудеться 3 березня 2018 року в рамках програми міні-ЕдКемп Рокосово аби у вільному форматі обговорити проблеми галузі та запровадити зміни.

Крім того, Назарій Іванович зазначив, що медичним працівникам початок року приніс ще й активну фазу реформи. Відтак, галузь охорони здоров’я району, а саме первинна медицина, зазнає змін, щоб відповідати стандартам, затвердженим МОЗ України та новаціям медичної реформи.

Також на нараді обговорили всі питання. Які знаходяться на постійному контролі у відповідних служб та державних відомств.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.