Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Хустські школярі знайомилися з місцевим ринком праці


29 січня 2018 р. у Хустському міськрайонного центру зайнятості було проведено День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 на тему: «Характеристика робітничих професій актуальних на місцевому ринку праці».

Вибір професії – велика відповідальність, яка полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним іти. У кожного є свої особисті вимоги до майбутньої професії, але разом із схильностями та бажаннями необхідно врахувати ще й потребу ринку праці. Обрана професія повинна давати широкі можливості для професійного розвитку. Учні ознайомились з найпопулярнішими професіями району та області, а також з професіями майбутнього. Цікавинкою для них став перегляд анімаційних профорієнтаційних відеороликів Державної служби зайнятості з описом професій сьогодення. Під час зустрічі учні більш детально дізналися про навчальні заклади, що розташовані в регіоні, центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, де можна здобути професії, що потрібні сьогодні на ринку праці, ознайомились з профінформаційними папками з описами професій та пройшли тестування за допомогою диференційно-діагностичного опитувальника для професійного самовизначення.

На заході були присутні 19 учнів 8-го класу, які активно приймали участь у дискусіях та обговоренні майбутнього вибору професії. Представник центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила присутніх з послугами та умовами звернення до центру правової допомоги.

По завершенню зустрічі, класний керівник Дувалка Наталія подякувала за організацію та проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості і за запрошення на подальше співпрацювання, а саме - проходження тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», адже школярі вже серйозно замислюються над своїм професійним майбутнім.Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.