Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Несподівано: розріжте лимон, посипте сіллю і залиште на ніч на кухні. Результат вас вразить

??А ви знали про такий лайфхак?

Лимон - цитрусовий фрукт, корисний у багатьох відношеннях. Він відлужує організм, приносить в нього вітаміни і, звичайно ж, допомагає в прибиранні на кухні. Трохи несподівано? Насправді, про корисні властивості лимона вже було сказано багато разів: очищає, освіжає, видаляє, дезінфікує. Як же грамотно застосувати його вміння для наших потреб? Досить просто: якщо ви відчули на кухні (або в будь-який інший кімнаті) неприємний запах, наприклад, після смаження риби, то скористайтеся цим нехитрим Лайфхаком, інформує Ukr.Media.

Все, що вам потрібно, це:
  1. Розрізати лимон на четвертинки, при цьому вони повинні залишитися прикріпленими одна до одної.
  2. Посипати їх сіллю.
  3. Залишити на кухні (або в іншій кімнаті) на ніч.
За підсумком роботи (на ранок) ви виявите, що всі неприємні запахи повністю зникли! Лимон володіє дивовижною здатністю знищувати не тільки мікробів і бактерій, а й неприємні запахи.
Безумовно, він також є прекрасним, натуральним, даними природою дезинфікуючим засобом. Поріжте лимон навпіл, додайте сіль і протріть ним обробну дошку після того, як розрізали на ній м'ясо або рибу. Лимон не тільки прибере запахи, але і знищить всі бактерії.
Погодьтеся, природа мудра і прекрасна. Вона все придумала задовго до нас, в тому числі і такі прості способи прибирання на кухні.??
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.