Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як безпечно відпочивати за кордоном, - поради закарпатцям


Про безпечний відпочинок закордоном «Голосу Карпат» розповіли представники туристичних компаній краю та експерти.
Період відпусток уже в розпалі і щоб не зіпсувати собі та своїм близьким настрій та відпочинок, рекомендуємо дотримуватись наступних правил.

1. Ретельно обирайте туристичну агенцію, яка продає вам тур. Розпитайте про пакет послуг, готель, послуги, які вам надаватимуть. Прочитайте договір і лише після того його підписуйте.

2. У випадку будь-яких відхилень від графіку чи будь-яких питань та проблем потрібно звернутись до туроператора.

3. Якщо ваш рейс відмінили, кілометраж по якому складав до 1,5 тисячі кілометрів, то компенсація складе 250 євро за квиток, якщо 3,5 тисячі – 400 євро, якщо є більше, то пасажир може отримати 600 євро за квиток.

Для отримання компенсації потрібно мати роздрукований квиток, написати заяву, яку підпишуть очевидці або представники аеропорту, сфотографувати табло, де написано про скасування рейсу, написати лист до авіакомпанії. Проте, компенсація, здебільшого, здійснюється за регулярні рейси. Якщо ж ви обрали для себе чартерний рейс, то вам ніхто нічого не гарантує.

4. У разі затримки рейсу більше, ніж на 5 годин, туристу повинні надати готель та харчування.

5. Другою найбільшою проблемою є овербукінг. Це коли готель продає більше номерів, ніж він може запропонувати туристу. В такому випадку потрібно звертатись до туроператора в Україні, який, у свою чергу, вирішує питання з місцевою приймаючою стороною.

Туристи повинні зафіксувати цей момент, написати заяву, яку повинен підписати представник готелю. І тільки після цього, вже після повернення додому, можна оскаржувати це в суді.

6.Також туристів, які подорожують в екзотичні країни, закликають не замовляти екскурсії на вулицях чи у незнайомих людей, а користуватись лише тими, які пропонує приймаюча сторона.

7.Якщо ви хочете спробувати місцеву кухню або напої, то варто ретельно підходити до вибору місця та власне страв. Щоб убезпечити себе від кишково-шлункових розладів, то рекомендують вживати трохи алкоголю або гострого перцю, які вбивають хвороботворні мікроби, які можуть знаходитись в їжі.

8.Також рекомендують не пити воду з-під крану, якщо протилежне не зазначено спеціальними наліпками чи табличками.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.