Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як отримувати максимум від кожного дня.Кілька простих ранкових ритуалів можуть зробити ваше життя більш усвідомленим і кращим. Як проводити першу годину після пробудження, радить Хел Елрод (Hal Elrod), автор книги «Магія ранку».

Коли Хелу було 20 років, він потрапив в страшну автокатастрофу. В його машину врізалася вантажівка, керована п'яним водієм. У Хела було зламано 11 кісток і серйозно пошкоджений мозок. Серце зупинилося, він перестав дихати. Шість хвилин він був в стані клінічної смерті.

Лікарі говорили, що він більше не буде ходити. Проте всупереч прогнозам медиків і спокусі вважати себе жертвою Хел пробіг ультрамарафон, став автором бестселерів, музикантом, чоловіком, батьком і мотиваційним оратором глобального масштабу. Хел присвятив своє життя тому, щоб показати людям, як потрібно тримати удари долі і як можна реалізувати потенціал, який переховується всередині кожного з нас.

Хел написав книгу, в якій розповідає, чому перші години після пробудження такі важливі для нас і як правильний ранок може зробити яскравим і щасливим не тільки день, а й все життя.

Прийшов час прокинутися.
Пробудження і ранковий розпорядок (або його відсутність) дуже сильно впливають на успіх у всіх сферах життя. Все просто. Цілеспрямований, продуктивний і успішний ранок генерує такий ж день. А це неминуче веде до успішного життя.

Змінивши час і ритуали ранкового підйому, можна значно поліпшити будь-яку частину свого життя. Достатньо лише присвятити всього себе 60 хвилинам вранці, виконуючи шість простих кроків-дій. На кожне відводиться 10 хвилин. Причому не обов'язково робити це рано вранці, головне, в першу годину після пробудження. І це працює. Вам вистачить всього 30 днів, щоб практика стала звичкою.

Хел пропонує такі ранкові ритуали: медитація, візуалізація, читання, ранкові сторінки, фізичні вправи і афірмації. Але за великим рахунком тут важливо зрозуміти сам принцип вибору методик, і можна адаптувати їх під себе.

Щоб прокинутися завтра, потрібно лягти спати сьогодні.
Для вдалого пробудження недостатньо завести п'ять будильників або якомога швидше схопитися і бігти в душ. Для початку потрібно правильно підготуватися до сну.

Створіть собі комфортні умови для гарного сну. У вашій спальні не повинно бути жарко, інакше ви довго не зможете заснути і вся ніч пройде в напівдрімоті, що не дасть розслабитися і відпочити вашому мозку. Якщо в кімнаті занадто холодно, ви ризикуєте не знайти в собі сил вчасно вибратися з-під ковдри вранці. У цьому випадку може допомогти обігрівач з таймером. За півгодини або годину до пробудження він включиться і наповнить кімнату теплом.

Підготуйте заздалегідь те, що знадобиться вам вранці. На столику біля мого ліжка завжди кілька моїх улюблених книг з саморозвитку, блокнот і стакан води.

За годину до сну не дивіться телевізор і не працюйте за комп'ютером. Краще провести цей час в спокійній обстановці, читаючи книгу, але не електронну, а звичайнісіньку - паперову. Перед сном вимкніть усі джерела світла і електричні прилади, щоб ніщо не відволікало вас від головної мети - як слід виспатися. Постарайтеся розслабити все тіло, звільніть розум від думок про завтрашній день. Ви ще встигнете подумати про нього, адже він скоро настане.

Перші миті.
Починайте ваше пробудження без поспіху. Не потрібно відразу підхоплюватися і безладно кидатися по будинку, адже ви ще не прокинулися до кінця. Краще проведіть перші хвилини нового дня таким чином: випийте склянку води (це налаштує ваш організм на пробудження) і посидьте в тиші і спокої.

Дихайте повільно, зробіть кілька глибоких вдихів - так ви наситите свій мозок киснем. Можете присвятити цей час медитації або вимовити про себе слова подяки Богу, собі, вашим близьким. Не думайте поки про плани на день і не згадуйте про вчорашні проблеми, побудьте тут і зараз. Так ви налаштовані прожити цей день усвідомлено, без поспіху і стресу.

Найкращий час для тренування підсвідомості.
Читання афірмації вголос вранці - найефективніший спосіб закріпити їх у вашій підсвідомості. Ці вербальні формули нагадають про ваші головні пріоритети і безмежні можливості. Щоранку ви будете зосереджуватися на найважливішому, підвищуючи рівень вашої мотивації.

Ваша впевненість в собі буде рости. Дуже скоро ви відчуєте, що вже в перші хвилини після пробудження сповнені енергії для нових справ і звершень. Більше того, ви знайдете віру в те, що здатні дійсно змінити своє життя і готові почати робити це прямо зараз.

Якщо ви скептично ставитеся до цієї практики, вільно замінюйте її іншою, яка додасть вам впевненості в собі. Наприклад, візьміть аркуш паперу або блокнот (приготуйте його заздалегідь, перед сном) і запишіть все, за що ви вдячні своїй долі. Напишіть про досягнення, якими ви пишаєтеся, і цілі, до яких прагнете у цей день. Це підніме вашу самооцінку, надихне і додасть впевненості.

Обов'язкова практика.
«Людина, яка не читає, не має жодних переваг перед тим, хто не вміє читати», - писав Марк Твен.
Вічно ми знаходимо відмовки, чому у нас немає часу для читання. Але 10 хвилин знайти нескладно.

Читання - одна з обов'язкових ранкових практик. Її не варто замінювати нічим іншим. Це найшвидший шлях до трансформації будь-якої сфери вашого життя.
Читайте кілька сторінок, знаходите і виділяйте цінні ідеї і втілюйте їх цього ж дня.

Перечитуйте книги з особистого розвитку. Ну, знаєте, як іноді буває: чуєш щось знову і знову, але, по суті, не робиш з цього жодних висновків, проте в один прекрасний день до тебе нарешті доходить. І ти розумієш: ось воно. Тому я завжди читаю книги не менше двох разів.

Рух до успіху.
Ще одна обов'язкова практика - це рух. Потрібно повністю розбудити свій організм, активізувати серцево-судинну систему. Неважливо, які саме вправи при цьому виконувати. Це можуть бути нахили в сторони, присідання, танці або біг на місці. Будь-яка фізична активність позбавить ваше тіло залишків сну і дасть йому заряд енергії. Ваш мозок отримає порцію адреналіну з киснем, це дозволить вам бути уважним і зосередженим.

Витратьте всього 30 днів на те, щоб зробити своє життя кращим. Що б не було у вас в минулому, ви можете перетворити своє майбутнє, змінивши сьогодення. Вирішуйте.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.